GRAMY w DOBRO - Wiele 2019

  • 23.05.2019, 00:00
  • Korneliusz Żegunia
GRAMY w DOBRO - Wiele 2019
To obóz tworzony przez ludzi pełnych pasji do Boga i pomocy innym.Nasi wolontariusze poświęcili tydzień swoich wakacji/urlopów, aby móc uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu.

Bóg pobłogosławił nas niezwykle piękną, słoneczną pogodą, dzięki której mogliśmy spędzać czas w radosnej atmosferze, uczestnicząc w mnóstwie atrakcji, między innymi meczach piłki nożnej, skakaniu na trampolinie czy też chłodzeniu się na ślizgawce wodnej. Trudno powiedzieć czy większą radość sprawiało to dzieciom czy wolontariuszom.

Przez cały tydzień prowadzone były różne zajęcia: sportowe, plastyczne, sitodruk, wykonywanie zakładek z miedzi, taniec oraz chór. Ponadto uczestnicy mieli możliwość poznawać historie biblijne i uczyć się o Bogu w grupach podzielonych wiekowo tak, aby zajęcia mogły jak najefektywniej trafiać do naszych młodych odbiorców. Wierzymy, że wszystko to, co mamy zawdzięczamy Bogu, który z roku na rok udowadnia nam, iż z Nim niemożliwe staje się możliwe, okazując nam ogrom swojej łaski i miłości.

Wdzięczni Jemu oraz wszystkim Wam, którzy nas wspieracie, chcemy wierzyć, że nasza praca przyniesie efekty i pomoże uczestnikom naszych obozów zobaczyć, że w życiu zawsze jest więcej. Kiedy ufamy Bogu, On ma moc zmieniać naszą rzeczywistości i chce to robić.

Korneliusz Żegunia

Zdjęcia (152)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe