Kilometry Dobra - przygotowania

  • 11.02.2020, 13:06
  • Źródło: kilometrydobra.pl
Start kampanii Kilometry Dobra coraz bliżej!

ZOSTAŃ MISTRZEM ŚWIATA W DOBROCI

UŁÓŻ Z NAMI KILOMETRY DOBRA

 

Kilometry Dobra to coroczna, dobroczynna kampania, jej celem jest zbiórka funduszy na rozwój organizacji uczestniczących w kampanii oraz pomoc ich podopiecznym.

 

Mistrzostwa Świata w Dobroczynności to przewodnie hasło kampanii, podczas której będziemy zbierać środki finansowe, które zostaną zamienione na monety jednozłotowe.

 

Podczas finału razem z organizacjami w innych miastach podejmiemy próbę pobicia rekordu Guinnessa polegającą na układaniu ciągu monet o jednakowym nominale – stąd Kilometry Dobra.

Aktualny rekord z 2012 należy do Austriaków 75,2 km.

 

Fundacja Dobrowskaz łączy ludzi pragnących wskazywać na “dobro”, czynić je i dzielić się nim z innymi. Celem działań Fundacji jest udostępnienie podopiecznym możliwie najlepszych narzędzi, których wykorzystanie pomoże im stać się lepszymi ludźmi.

 

W Słupsku zbieramy środki na remont świetlicy dla dzieci i młodzieży przy Armii Krajowej 17.

Chcemy stworzyć dla dzieci i dorosłych dobre MIEJSCE dla nich. AZYL, miejsce przepełnione dobrocią i otwarte na ich potrzeby. MIEJSCE łączące pokolenia i budujące relacje.

 

Finał kampanii w Słupsku odbędzie się 30 maja 2020 roku i przeprowadzimy wspólnie ze Słupskim Ośrodkiem Kultury na Podwórku Kulturalnym.

 

Dziękując za okazaną życzliwość i poświęcony czas. Licząc na Waszą wrażliwość społeczną, mamy nadzieję, że nasza współpraca uczyni więcej dobra.

Proszę o przyłączenie się do naszej kampanii.

 

Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 0048 667711000 lub pisząc pod adres: [email protected]

 

Honorowy patronat kampanii objęła Prezydent Miasta Słupska Krystyna Danilecka-Wojewódzka.

Źródło: kilometrydobra.pl

Zdjęcia (38)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:


Komentarze (0)


Pozostałe