Wiele 2022 - Moc Dobra

  • 04.07.2022, 23:48 (aktualizacja 06.07.2022, 00:06)
  • Korneliusz Żegunia
Wiele 2022 - Moc Dobra
Po raz siódmy na dobry początek wakacji udało się zorganizować obóz w Wielu!

 

Dziękujemy za Wasze wielkie szczerozłote serca! Udało się nam wszystkim zorganizować ten obóz wspólnym wysiłkiem i pasją do pracy nad tym by uczynić świat dzieci lepszym miejscem, by dać im radość i wsparcie jakiego potrzebują. Przecież każdy na niego zasługuje! 

Za miłość promieniującą z serc szczególnie chcemy podziękować wszystkim zaangażowanym, którzy od wielu miesięcy pracowali by obóz stał się faktem. Wolontariuszom za ich tytaniczną, bezinteresowną pracę, oraz każdemu darczyńcy, który swoim wkładem dołączył do tego dzieła. To dzięki Wam to wszystko stało się możliwe! Mamy nadzieję, że to nie ostatni nasz wspólny obóz. Nie wykluczamy zmian, by lepiej dostosować się do potrzeb naszych podopiecznych. Tak naprawdę nie chodzi o wielkie słowa, prezenty czy gesty. Ale chodzi o to, co dorosły przekazuje dziecku za pomocą wielu drobnych, nieuświadomionych zachowań, czy też tego  czym emanuje i jakie są jego intencje. Aby ten przekaz był sumą pozytywnych emocji i pomagał budować poczucie własnej wartości dzieci.

Pisząc z perspektywy Wiela można powiedzieć, że wiele się działo. Mamy za sobą kolejny obóz. Nowe chociaż wydaje się stare doświadczenia. Wiem, że wszyscy zarówno woluntariusze jak i organizatorzy odczuwamy zmęczenie. Lecz widząc uśmiechy na twarzach uczestników obozu i łzy
pożegnania, można powiedzieć: Warto było! Ze swojej strony chciałbym bardzo podziękować wszystkim zaangażowanym… wierząc, że pomimo
zmęczenia macie radość i satysfakcję, że uczestniczyliście w czymś niezwykłym. Niech dobry Bóg da nam wszystkim silę i mądrość byśmy w przyszłym roku bogatsi o kolejne doświadczenia dali radę za rok.

Czuwaj!

Karol Głuszek

 

Jeżeli chcesz mieć udział w naszych działaniach możesz nas wesprzeć dokonując wpłaty.

 

 
Korneliusz Żegunia

Zdjęcia (275)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe