Kilometry Dobra 2020 w Słupsku wystartowały!

  • 01.03.2020, 00:00 (aktualizacja 16.08.2020, 12:16)
  • Korneliusz Żegunia
Kilometry Dobra 2020 DOBROWSKAZ
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zostań Mistrzem Świata w Dobroci!

 

Zachęcamy do dokładania kolejnych metrów dobra do naszej wirtualnej skarbonki na:

https://kilometrydobra.pl/dobrowskaz/

 

W niedługim czasie pojawią się również na terenie miasta nasi wolontariusze ze skarbonkami i terminalami płatniczymi. Każda złotówka to 2,3 cm dobra!

 

Zapraszamy słupskie szkoły i przedszkola do podjęcia rywalizacji w zdobywaniu kolejnych Kilometrów Dobra. Dla zwycięskiej placówki przewidziana nagroda i puchar.

Jesteś nauczycielem, uczniem lub pracownikiem i chcesz by twoja placówka dołączyła do kampanii napisz do nas [email protected]

 

Do współpracy zapraszamy również przedsiębiorców dużych i małych. Każdy może dołożyć kolejne centymetry i metry dobra, by wspólnie osiągnąć cel, którym, poza pozytywną rywalizacją i zabawą, jest remont świetlicy dla dzieci i młodzieży przy ulicy Armii Krajowej 17.

 

Chcemy stworzyć dla dzieci i dorosłych dobre MIEJSCE dla nich. AZYL, miejsce przepełnione dobrocią i otwarte na ich potrzeby. MIEJSCE łączące pokolenia i budujące relacje.

 

Patronat kampanii objęty został przez Prezydenta Miasta Słupska Panią Krystynę Danilecką-Wojewódzką.

 

Film powstał przy współpracy Słupskiego Ośrodka Kultury i szczególnym zaangażowaniu Pawła Sadowskiego, który poświęcił swój czas by zrealizować nasz materiał. W filmie zostały wykorzystane fragmenty filmu autorstwa Rafała Solińskiego pochodzące ze strony internetowej

https://kilometrydobra.pl/

https://youtu.be/3sl65MbTKsY

 

 

Korneliusz Żegunia

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe